מחשב נייד נתקע

המחשב הנייד נתקע? אל חשש, במאמר זה ניתן למצוא טיפים שימושיים לפתרונות עבור תקלות נפוצות לפני פנייתכם למעבדה.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מתמחה בתיקון המחשבים ניידים, ומטפלת בקשת רחבה של תקלות במחשבים ניידים. המחשב הנייד נתקע? אל חשש, התקשרו למעבדה שלנו, תתארו בדיוק את הבעיה, וצוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לחזור לעבודה כמה שיותר מהר. הטלפון שלנו: 03-540-5555.

מחשב נייד נתקע

תקלת מחשב נייד נתקע יכולה לנבוע מהרבה סיבות, חלקן פשוטות ואף משעשעות, וחלקן רציניות ומורכבות יותר. אנו ננסה לפרט את מגוון הסיבות הנפוצות ביותר לסיבת תקלת מחשב נייד נתקע, ובהמשך ננסה לתת לכם כמה טיפים שאולי יוכלו לפתור לכם את הבעיה.

הסוג הראשון והנפוץ יותר של תקלת מחשב נייד נתקע הוא שהמחשב הנייד עובד, אבל ממש ממש לאט, ולעיתים תכופות הוא חושב הרבה זמן. במקרה הטוב הוא משתחרר לאחר זמן מה, ובמקרה הפחות טוב הוא פשוט נכנס לפריז וקופא עם החיווי של העכבר בצורת עיגול שמסתובב לו בלולאה אינסופית.

הסיבה לתקלה זו יכולה להצביע על כמה דברים. מחשב נייד שנתקע אבל משתחרר לבסוף יכול להצביע על בעיה בזיכרון. כלומר, המשאבים שהמחשב דורש מצריכים זיכרון RAM גדול יותר שלא קיים למחשב הנייד, וכתוצאה מכך הביצועים איטיים, אשר אורכים זמן רב יותר. ניתן לראות גרף של מאמץ המחשב והשימוש שלו בזיכרון בלשונית משאבים שנמצאת באופציית מנהל המשימות.

אם הזיכרון הוא די והותר, ועדיין המחשב הנייד נתקע, ייתכן והדיסק הקשיח לא תקין. הוא יכול להמשיך לעבוד, אבל המחשב הנייד עלול להיתקע ולפעמים להיכבות. במערכת הפעלה ישנם כלים מובנים שבודקים את הדיסק הקשיח ומבצעים מעין תיקון לשגיאות בדיסק. בקליק ימני על אייקון הדיסק תחת לשונית כלים, ניתן למצוא מתקן שגיאות של הדיסק הקשיח. במקרים בהם לא היה ניתן לתקן את הדיסק הקשיח, אין מנוס מלהחליפו, וההמלצה שלנו היא לרכוש דיסק קשיח מסוג SSD, פשוט לא תאמינו לשינויים בביצועים שתחוו.

גורם נוסף שעלול להשפיע על ביצועי המחשב ולתקוע אותו הוא המאוורר. הצטברות גדולה של אבק במשך הזמן יכולה לגרום לשחיקת המאווררים. עובדה זו משפיעה על ביצועי המחשב, ויכולה להביא לתקיעות חוזרות ונשנות של המחשב הנייד. מומלץ לרכוש ספריי אוויר בלחץ של ניקוי מאוורר למחשב הנייד.

אם אינכם יודעים מה אתם עושים, או שלא בטוחים מה לעשות, אנו ממליצים לא לעשות, בכדי להסב נזק חמור יותר למחשב, שיעלה לכם אף יותר, אילו לא הייתם נוגעים מלכתחילה. אם המחשב הנייד נתקע התקשרו עכשיו למעבדת מחשבים ריפר לאב בטלפון 03-5405555, ונציגנו ישמח לסייע לכם.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.