מחשב נייד לא נטען

המחשב הנייד לא נטען? הטיפ הבא עשוי לסייע לך למצוא פתרון הולם לבעיה.

ריפר לאב מעבדת מומחים לתיקון מחשבים ניידים מטפלת בקשת רחבה של תקלות במחשבים ניידים, החל בתקלות חומרה וכלה בהחלפת סוללות והתאמת מטענים למחשבים ניידים. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות התקשרו 03-540-5555.

מחשב נייד לא נטען

כאשר המחשב הנייד לא נטען לרוב מדובר בסוללה לא תקינה ויש צורך להחליף אותה. ברוב המוחלט של המקרים מדובר במחשבים ללא אחריות, ועל כן, העבודה מתבצעת במעבדות שלנו.

אם יש לכם מחשב בן שנה ויש לכם בעיית טעינה מומלץ לבדוק אם התיקון יכול להיות בתוך האחריות ואז כדאי לפנות למעבדה מורשת מטעם היצרן.

כאשר אנו מדברים על החלפת סוללה במחשבים ניידים, יכולות להיות שתי אופציות עיקריות:

במחשבים הישנים יותר (ברוב המוחלט של הדגמים) שיוצרו עד שנת 2012-2013 הסוללה ניתנת לניתוק בקלות בחלק התחתון של המחשב הנייד, כך שעם קצת ידע תוכלו לבדוק איזה סוללה אתם צריכים, לרכוש את הסוללה המתאימה, ובאופן עצמאי להחליף אותה בחדשה.

ברצוננו לציין שבמעבדה שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של סוללות למחשבים ניידים של המותגים המובילים ובמחירים הוגנים.

במחשבים החדשים, לעומת זאת, הסוללה היא פנימית, ולכן על מנת להחליף סוללה יש צורך להיעזר בשירותיה של מעבדת תיקון מחשבים ניידים. לעניות דעתנו, הסיבה העיקרית של הטמעת הסוללה אל תוך המחשב, היא מתוך רצון לבצע הוזלה של עלות הסוללה על ידי "הסרת" העטיפה שלה, ובכך בטל הצורך לייצרה, עובדה שתורמת לעלויות ייצור מופחתות, ובעקבות כך להוזלה בעלות הסוללה.

גורם נוסף שיכול לגרום לבעיה בטעינת המחשב הוא המטען. בדרך כלל, כאשר המטען לא תקין לא תהיה טעינה כלל, ולכן אנו יכולים מאוד מהר לאבחן את התקלה, אף על פי שהדבר נכון ל99% ולא 100% מהמקרים.

עוד בעיה שאף פחות נפוצה, היא תקלה בשקע טעינה, גם במקרה כזה תוכלו לקבל שירות במעבדות ריפר לאב להחלפת שקע טעינה במחשב נייד.

טיפים:

כאשר יש להחליף סוללה למחשב, יש לשים לב בהצעת מחיר אם מדובר בסוללה מקורית או תואמת שהרי ההבדל בניהן יכול לעשות הבדל משמעותי במחיר.

לשמירה על המטען, בעת אחסון המטען מומלץ ללפף את המטען בליפופים רחבים יותר, ופחות צמודים, כך שלא להרוס את החיבורים שיוצרים את המגע. לא מעט מטענים הגיעו אלינו שהחיבורים בין ראש התקע לבין הכבל היו רופפים, וזאת כתוצאה מליפוף הכבל בצורה הדוקה שיצר לנתק במשך הזמן.

צריכים סוללה או מטען חדש? הגעתם בהחלט למקום הנכון. ברשות ריפר לאב מעבדת מחשבים מגוון רחב של סוללות ומטענים התואמים למגוון המותגים המובילים של מחשבים ניידים. לשירות החלפת סוללה או רכישת מטען, אנא צרו אתנו קשר בטלפון 03-5405555, ואנו נשמח לעזור.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.