מחשב נייד לא נדלק

המחשב הנייד לא נדלק? עליך לבדוק מספר דברים

ריפר לאב - מעבדת מומחים בתיקוני מחשבים, מתקנים כל סוגי התקלות במחשבים ניידים, לרבות תיקון מסכים, החלפת מסכים, תיקון כבל פלאט, תיקון שקע חשמל במחשב נייד, החלפת מקלדת במחשב נייד ועוד - לייעוץ ובירור פרטים נוספים חייגו 03-5405555 ונשמח לעזור.

מחשב נייד לא נדלק

המחשב נייד לא נדלק! מה עושים?

אז לאחר שהוצאנו מהמשוואה את העובדות הבסיסיות והפשוטות, של סוללה ריקה, עבודה במחשב נייד ללא כבל חשמל, והסוללה לא מחוברת, עבודה במחשב נייד ללא סוללה, וכבל חשמל לא מחובר (תתפלאו עד כמה לפעמים אנחנו לא שמים לב לדברים הפשוטים), נעבור אל הסיבות המהותיות יותר:

אחת הסיבות המובילות בפתרון תקלה של מחשב נייד שלא נדלק היא הסיטואציה של מחשב שהסוללה שלו לא נטענת עקב שקע טעינה לא תקין כתוצאה משבר או שהוא "נשרף", אפשרות נוספת היא שהמטען לא תקין (תקלה נפוצה), או סוללה שגורמת לקצר ולעיתים רחוקות יש תקלות מרכיבים המשפיעים בצורה עקיפה, כמו כפתור הדלקה "שנתקע", או לוח שנשרף והמחשב לא נדלק כתוצאה מכך, חמשת האפשרויות האלו מקיפות 95% מהתקלות שיכולות לגרום לתופעה של מחשב שלא נדלק.

שאר הסיבות, יכולות לנבוע מהתחממות יתר של המחשב, כתוצאה ממאוורר תקול, או הימצאות של נוזל שנשפך אל תוך המחשב לפני מספר ימים, ועדיין מחלחל שם.

הערה: ייתכן מצב שהמחשב נדלק, אך המסך עדיין שחור. אין זה אומר שהמחשב לא נדלק, אלא מצביע בעיה אחרת.

המלצות לבדיקת המחשב

יש לבדוק את המחשב הנייד עם כבל טעינה חילופי, יש לנסות לחבר את המחשב עם המטען ללא סוללה מחוברת ולנסות לבצע הדלקה במצב בטוח (Safe Mode).

אם אין לכם ידע בסיסי במחשבים או שאינכם מכירים את רכיבי המחשב מומלץ שלא להדליק את המחשב, ולפנות למעבדה מקצועית בתחום, כדי שלא יגרם נזק יותר חמור למחשב, בכלל לגבי מחשבים ניידים עדיף תמיד לפנות למעבדה מאשר לנסות לטפל לבד.

אודות החברה

ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, טאבלטים מכל הסוגים, מחשבים נייחים, מסכים ועוד. צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב שנים מאבחנים תקלות במהירות וביעילות, לייעוץ ובירור פרטים נוספים חייגו 03-5405555 ונשמח לעזור.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.