למה כדאי לרכוש מערכת הפעלה חוקית?

אל תלך סחור סחור רכוש עוד היום מערכת הפעלה חוקית ותהנה משקט ושלווה במחשבך! זכור: בסופו של דבר הזול הוא היקר.

מערכת הפעלה מקורית מעניקה לבעליה יכולת גישה ישירה לכלל העדכונים וההורדות אשר מפרסמת חברת מיקרוסופט מידי כמה ימים. מטרתם של עדכוני התוכנה התכופים הם להגן על המחשב שלך מפני האיומים אשר מביא עמו עולם האינטרנט ובד בבד מסייעים לך להפיק ביצועים גבוהים יותר מפעם לפעם.

למה כדאי לרכוש מערכת הפעלה חוקית?

בעת התקנת Windows לא חוקי הנך קודם כל פוגע בבטיחות המחשב שלך בכך שאתה מותיר אותו חשוף בפני פריצות ( כיוון שלא ניתן לבצע עידכוני אבטחה) . דבר נוסף אשר נגרם עקב התקנת מערכת הפעלה לא חוקית הוא שבעוד שעולם המחשבים והתוכנות מתקדם מידי יום ביומו המחשב שלך נותר מאחור לא מעודכן ( נגן, דפדפן וכדומה ) ולא תומך בכל הדרישות אשר מביאות איתן תוכנות חדשות.


Windows מקורי בשונה מכל windows אחר מעניק לך מהימנות בביצועי המחשב בכל עת ובאופן מידי. רכישת מערכת הפעלה מקורית מעניקה למחשב שלך יכולת עבודה מהירה וחלקה בפעילויות יומיומיות, מאפשרת חיפוש מהיר יותר וגלישה נוחה ופשוטה יותר.


עדכוני התוכנה לWindows אשר יוצאים מידי כמה ימים מאפשרים שמירה על מחשב בעל ביצועים מיטביים ושיפורים אשר מציעה מערכת ההפעלה שלך ללא פשרות אשר באות על חשבון הבטיחות שלך ויציבות המערכת.
חברת Microsoft מעניקה לכל בעלי windows מקורי יכולת להוריד את תוכנת Microsoft Security essentials בחינם אשר מסייעת להגן על המחשב שלך מפני ווירוסים ושומרת על פרטיותך.


רוכשי מערכת הפעלה חוקית מקבלים מחברת מיקרוסופט תמיכה וסיוע בבעיות אשר עולות להם מידי פעם בעת השימוש במחשב בעוד אילו אשר במחשבם מותקנת מערכת הפעלה לא חוקית אינם יכולים להסתייע חינם באנשי השירות והתמיכה של החברה ונאלצים להוציא כסף על הזמנת שירות טכנאי שיפתור להם את הבעיה שעלתה.

כלומר במקום ללכת בדרך הישרה ולקנות מערכת הפעלה חוקית כאשר תתקלו בבעיות כסף זה יצא על טכנאי מחשבים אשר יידרש לשם פתרון הבעיה מכיוון שאין בידכם רישיון חוקי להפעלת windows חוקי ואינכם יכולים להסתייע באנשי החברה.


הימנעות מעדכון מערכת הפעלה מכיוון שאינה חוקית מותירה את המחשב שלך פרוץ גם אם יותקנו בו תוכנות אנטי וירוס רבות, מדוע? מערכת ההפעלה היא תוכנת העל במחשב שלך, כאשר היא איננה יודעת להתמודד עם סיבוכים ואתגרים חדשים גם האנטי וירוס הכי טוב לא ידע לבצע את עבודתו כראוי.


אם לא דיי בכך אדם אשר נמצאת ברשותו מערכת הפעלה לא חוקית חשוף בפני תביעות וקנסות מצד Microsoft שאף יחסמו לו את מערכת ההפעלה הלא חוקית שבמחשבו, מהלך שיצריך הזמנת טכנאי מחשבים אשר יתקין לו במחשב מערכת הפעלה מחדש.


האם לא פשוט יותר לחסוך את כל הכאב ראש הזה בחשיפה בפני תביעות משפטיות והוצאת הכסף בדרכים עקיפות ולהנות מרכישת מערכת הפעלה חוקית שתביא עמה עדכוני תוכנה ואבטחה שיגנו על המחשב שלך, יעניקו לך סיוע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים?!?!


אל תלך סחור סחור רכוש עוד היום מערכת הפעלה חוקית ותהנה משקט ושלווה במחשבך! זכור: בסופו של דבר הזול הוא היקר.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.