מחשב נייד מתחמם, מומלץ לטפל בהקדם.

אתם אולי יכולים לחיות עם מחשב נייד מתחמם, המחשב הנייד לא כל-כך... המחשב נייד מתחמם? התקשרו עכשיו לטלפון 03-540-5555, ונשמח לעזור.

ריפר לאב מעבדת מחשבים מבינה את התסכול של מחשב נייד שהתקלקל. העסק עוצר, החיים נעצרים. אנו כאן בשביל להחזיר לכם את חיוך על הפנים, ולספר לכם שכאשר המחשב נייד שלכם נכנס אצלנו למעבדה הוא נמצא בידיים טובות מקצועיות ומיומנות, והחיים שלכם יחזרו למסלולם לפני שתרגישו. 

מחשב נייד מתחמם

לדחות משימות, ובמיוחד שהן דורשות מאמץ, זה דבר טבעי. אנחנו עובדים על המחשב הנייד, והמחשב הנייד מתחמם. אנחנו מתעלמים, כי אנחנו אומרים לעצמנו: "מה עכשיו אני צריך לעזוב הכול, לבזבז זמן בנסיעה למעבדה, להיפרד מהמחשב. אני יכול לחיות עם זה." אתם אולי יכולים לחיות עם זה, המחשב הנייד המתחמם, לא כל-כך...

טיפול בתקלת מחשב נייד מתחמם הוא תהליך יחסית קצר וזול, ומומלץ מאוד שלא להתעלם ממנו ולדחות את הטיפול בו, כי רוב הסיכויים שאם תתעלמו, תדחו, ולא תטפלו במחשב נייד מתחמם אתם תגיעו למצב שאתם מחזיקים מחשב נייד עם לוח אם שנשרף, ונזקים היקפיים רבים נוספים.

אם אתם לא בטוחים מהו נחשב חום סביר, ניתן למצוא תוכנות Fan Speed או Everest הנמצאות בשפע באינטרנט, ותוכלו לגלות מהו חום סביר, ומהי הטמפרטורה הנוכחית של המחשב.

ניתן גם לבדוק ב-BIOS מהי הטמפרטורה הנוכחית של המחשב הנייד, ואם אתם לא בטוחים מה החום הסביר, תבדקו (בעזרת התוכנות שהוזכרו) התקשרו אלינו, ונבחן את העניין ביחד.

מחשב נייד מתחמם בד"כ נובע ממערכת קירור או מאוררים שלא עובדים כראוי, מלכלוך, מנזק פיזי או מבלאי של רכיב.

לשם כך, ניתן לנסות ולקנות ספריי לחץ אוויר (למי שמבין), ולנסות לנקות באופן עצמי את המאווררים, אם זה עדיין לא פתר את הבעיה, לעיתים ניתן לפתור את הנושא ע"י רכישה של משטח קירור למחשב נייד, שתפקידו להוות משטח הנחה למחשב הנייד שמקרר את המחשב הנייד המתחמם שמונח עליו, בכל אופן צריך להתייעץ אם במקרה שלכם משטח קירור זה פתרון טוב, אם יש תקלה ממשית, משטח קירור לא יעזור.

הערה: המחשב מתחמם, אנו ממליצים לגשת למעבדת מחשבים ניידים אמינה ומקצועית בהקדם, ולא לנסות לטפל לבד, וזאת בכדי להימנע ככל האפשר מנזקים חמורים אף יותר.

אנו מבצעים טיפול וניקוי יסודי. הטיפול בבסיסו מתבטא בניקוי של המחשב בכלל, והמאווררים בפרט, ובמידת הצורך תתבצע החלפה של המאווררים או החלפת מערכת האוורור כולה.

ריפר לאב מעבדת מחשבים, חרטה על דיגלה מקצועיות, אמינות, ושירותיות.

אנו יותר מנשמח לסייע לכם להביא לצינון המחשב הנייד המתחמם שלכם, ולעבודה ממושכת וחלקה יותר במחשב הנייד שלכם. המחשב נייד מתחמם

לפרטים נוספים התקשרו 03-540-5555, ונשמח לעזור.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.