מחשב נייד נרטב ממליץ על ריפר לאב

קורה לא פעם שאנחנו יושבים מול המחשב אוכלים ושותים, ולפתע פתאום בלי לשים לב, אנו עושים תנועה שגרתית עם היד שגורמת לכוס או לפחית להפוך ממצב עמידה למצב שכיבה.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב תשמח להעניק לכם שירות מכל הלב. אמינות, מקצועיות ושירותיות הן מילות הדגל של החברה. המחשב הנייד נרטב? צוות המקצוענים שלנו יטפלו בכם בין רגע. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 03-540-5555, ואנו נשמח לסייע לכם במידת האפשר.

קורה לא פעם שאנחנו יושבים מול המחשב אוכלים ושותים, ולפתע פתאום בלי לשים לב, אנו עושים תנועה שגרתית עם היד שגורמת לכוס או לפחית להפוך ממצב עמידה למצב שכיבה. עם קצת מזל, הנוזל נשפך רק על השולחן, אנחנו מנקים, והכל חוזר על מקומו בשלום. עם קצת פחות מזל כל המחשב הנייד מתמלא בנוזל המתפשט אל המקלדת ואל שאר השקעים, נוזל שעלול לחלחל לתוך המחשב הנייד, לגרום לקורוזיה במחשב הנייד, אשר עלולה להביא לשריפת לוח האם ולהוציאו מכלל שימוש. מכאן השרך קצרה לנזק בלתי הפיך.

אז המחשב הנייד נרטב. מה עושים?

המלצות מעבדת מחשבים ריפר לאב במידה והמחשב הנייד נרטב:

ראשית, יש לכבות את המחשב מיד ולא לנסות להדליק שוב כדי לא יגרם נזק. לאחר מכן, יש להפוך את המחשב שהלוח מקשים יהיה כלפי מטה ושכמה שיותר נוזלים יצאו החוצה. מחשב נייד שנרטב דורש טיפול יסודי הכולל וניקוי וייבוש הרכיבים שהתלכלכו, אם מדובר בנוזל מתוק אז בעיה גדלה.


בכדי להימנע ככל האפשר מנזק חמור יותר למחשב, מומלץ לפנות למעבדה מקצועית ולא לנסות לפתוח את המחשב ולסדרו, מחשב נייד הינו רגיש מאד ופירוק לא נכון יכול לגרום לתקלה חמורה יותר מהתקלה הנוכחית. למשל ניתוב הנוזלים למקומות נוספים.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב, מונה צוות מקצוענים שטיפלו במספר מכובד של תקלות מסוג זה, ובידיהם המיומנות הצליחו להציל מחשבים ניידים רבים שגורלם היה נראה אבוד. אצלנו במעבדה אנחנו נפתח את המחשב נייבש את החלקים שנרטבו ננקה אותם כך שלא ייווצר קורוזיה בהמשך וככה נדאג למחשב שלכם בצורה הטובה ביותר.

אודות החברה

ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים / טאבלטים עם צוות מומחה ומקצועי בתחום, מטפלים בכל סוגי הבעיות במחשבים ניידים שירות מהיר ואמין עם ניסיון רב לבירור פרטים וייעוץ ניתן ליצור קשר בטל` 03-5405555 ונשמח לעזור.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.