מחשב נייד מתחמם ממליץ על ריפר לאב

אתם אולי יכולים לחיות עם מחשב נייד מתחמם, המחשב הנייד לא כל-כך...

ריפר לאב מעבדת מחשבים מבינה את התסכול של מחשב נייד שהתקלקל. העסק עוצר, החיים נעצרים. אנו כאן בשביל להחזיר לכם את חיוך על הפנים, ולספר לכם שכאשר המחשב נייד שלכם נכנס אצלנו למעבדה הוא נמצא בידיים טובות מקצועיות ומיומנות, והחיים שלכם יחזרו למסלולם לפני שתרגישו. המחשב נייד מתחמם? התקשרו עכשיו לטלפון 03-540-5555, ונשמח לעזור.

לדחות משימות, ובמיוחד שהן דורשות מאמץ, זה דבר טבעי. אנחנו עובדים על המחשב הנייד, והמחשב הנייד מתחמם. אנחנו מתעלמים, כי אנחנו אומרים לעצמנו: "מה עכשיו אני צריך לעזוב הכול, לבזבז זמן בנסיעה למעבדה, להיפרד מהמחשב. אני יכול לחיות עם זה." אתם אולי יכולים לחיות עם זה, המחשב הנייד המתחמם, לא כל-כך...

טיפול בתקלת מחשב נייד מתחמם הוא תהליך יחסית קצר וזול, ומומלץ מאוד שלא להתעלם ממנו ולדחות את הטיפול בו, כי רוב הסיכויים שאם תתעלמו, תדחו, ולא תטפלו במחשב נייד מתחמם אתם תגיעו למצב שאתם מחזיקים מחשב נייד עם לוח אם שנשרף, ונזקים היקפיים נוספים.

אם אתם לא בטוחים מהו נחשב חום סביר, ניתן למצוא תוכנות Fan Speed או Everest הנמצאות בשפע באינטרנט, ותוכלו לגלות מהו חום סביר, ומהי הטמפרטורה הנוכחית של המחשב. ניתן גם לבדוק ב-BIOS מהי הטמפרטורה הנוכחית של המחשב הנייד.

מחשב נייד מתחמם יכול לנבוע מהמאווררים. לשם כך, ניתן בתחילה לנסות ולקנות ספריי לחץ אוויר, ולנסות לנקות באופן עצמי את המאווררים, אם זה עדיין לא פתר את הבעיה, קיימים היום משטחי קירור למחשב נייד למכירה, שתפקידם להוות משטח הנחה למחשב הנייד שמקרר את המחשב הנייד המתחמם שמונח עליו.

הערה: הטיפים האמורים לעיל מיועדים לאנשים מביני עניין. מי שלא מבין, אנו ממליצים לגשת למעבדת מחשבים ניידים אמינה ומקצועית בהקדם, ולא לנסות לטפל לבד, וזאת בכדי להימנע ככל האפשר מנזקים חמורים אף יותר.

בכל מקרה, שתקלת מחשב נייד מתחמם עדיין לא נפתרה על ידי הטיפים שהוצעו לעיל, יש לפנות בהקדם למעבדת מחשבים ניידים אמינה ומקצועית שתבצע טיפול וניקוי יסודי יותר. הטיפול בבסיסו מתבטא בניקוי של המחשב בכלל, והמאווררים בפרט, ובמידת הצורך תתבצע החלפה של המאווררים.

ריפר לאב מעבדת מחשבים, חרטה על דיגלה את מילות המפתח מקצועיות, אמינות, ושירותיות. אנו יותר מנשמח לסייע לכם להביא לצינון המחשב הנייד המתחמם שלכם, ולעבודה ממושכת וחלקה יותר במחשב הנייד שלכם. המחשב נייד מתחמם? התקשרו עכשיו לטלפון: 03-540-5555, ונשמח לעזור.

השאיפה שלנו - 100% לקוחות מרוצים.